O MNIE

Cześć. Nazywam się Aleksandra i jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Tytuł ten uzyskałam, kończąc dietetykę na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Studia dały mi niezwykle ważną podstawę, do tego by móc pomagać pacjentom. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Moim celem, jest pokazanie Ci jak w prosty i dostosowany w 100% do Ciebie sposób możesz osiągnąć swój wymarzony cel.
W pracy z pacjentem duży nacisk kładę na: długotrwałe efekty, dostosowanie dietoterapi i zaleceń w 100% pod potrzeby pacjenta oraz na realizację celów możliwych do osiągnięcia na dany moment. Kluczem do wymarzonych efektów jest to, by dieta była dobrana pod pacjenta a nie pacjent pod dietę.
Specjalizuję się w dietach roślinnych, dietoterapii otyłości, chorobach dietozależnych takich jak: dna moczanowa, insulinooporność czy też Hashimoto.

Temat trądziku i chorób przewodu pokarmowego, również jest mi bliski.
Jeśli chcesz zmienić swoje nawyki, zredukować nadmierną masę ciała lub też wspomóc poprzez dietoterapię leczenie swojej choroby- zapraszam do kontaktu.
Prywatnie jestem miłośniczką jazdy konnej i mojego psa Bajki. Uwielbiam, odkrywać nowe smaki w kuchni.
Jestem pewne, że wspólnie osiągniemy Twój cel w sposób, który nie będzie dla Ciebie uciążliwy a, wręcz przyjemny. Zadbamy o to by wypracowane nawyki żywieniowe zostały z Tobą na zawsze.

Masz pytania?

Wypełnij prosty formularz, skontaktuje się z Tobą w wygodny dla Ciebie sposób.
Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

Przewiń do góry