O MNIE

Nazywam się Aleksandra Miszkiewicz i jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Tytuł ten uzyskałam, kończąc dietetykę na Uniwersytecie Medycznym imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Aktualniej prowadzę indywidualne konsultacje dietetyczne online oraz konsultacje wraz z analizą składu ciała w domu u pacjenta. 

W swojej pracy stawiam na holistyczne oraz indywidualne podejście do pacjenta i jego problemu. Każdy z nas jest inny, stąd tak istotne jest dobranie odpowiedniej metody współpracy do danej osoby, oraz całościowe spojrzenie na nasze zdrowie i nasz organizm. 

Chcę ci pokazać, jak za pomocą odpowiednio dobranego stylu żywienia, możesz poczuć się lżej i lepiej. Bez wielu godzin spędzonych w kuchni. Zdrowe odżywianie może być szybkie, proste i przyjemne. 

Dietetyka to moja największa pasja, którą dzielę się na co dzień z pacjentami. 

Specjalizuję się w dietach roślinnych (wegańskich, wegetariańskich, dietoterapii trądziku, otyłości, oraz chorób dieto zależnych takich jak: dna moczanowa, insulinooporność czy też Hashimoto. Współpracuje z dziećmi oraz kobietami w ciąży. 

Na codzień prowadzę również swoje social media: facebooka i instagrama o nazwie: sprawadladietetyka.
Jeśli chcesz zmienić swoje nawyki, zredukować nadmierną masę ciała lub też wspomóc odpowiednią dietoterapią leczenie swojej choroby- zapraszam do kontaktu.

 Zadbamy o to, by wypracowane nawyki żywieniowe, zostały z Tobą na zawsze.

Masz pytania?

Wypełnij prosty formularz, skontaktuje się z Tobą w wygodny dla Ciebie sposób.
Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

Przewiń do góry