Sprawa dla Dietetyka

Charytatywny webinar ,,Podstawy diety w chorobach tarczycy”

Zdobądź wiedzą i pomóż koniom z fundacji! Niedoczynność tarczycy i Hashimoto, Nadczynność tarczycy i choroba Gravesa- Basedowa, po usunięciu tarczycy

Zbieramy pieniążki na fundację dla koni- Stajnia Azyl- Nadzieja dla Koni (KRS 0001030128).

Data: 22 grudnia godzina 18.00 (dostęp do nagrania otrzymasz na zawsze)

Gdzie: Otrzymasz link do transmisji na żywo oraz do powtórki

Dieta w chorobach tarczycy

Jest to temat niezwykle złożony i budzący wiele kontrowersji, bo co człowiek to inna opinia. Jedni zabraniają jeść gluten, inni nabiał a kolejni krzyczą, że nie ma to sensu. Na webinarze opowiem Ci o najważniejszych i podstawowych aspektach diety w chorobach tarczycy.

Skąd pomysł na charytatywny webinar?

Jakiś czas temu, straciłam moją zaledwie 2,5 letnią kobyłkę, którą niezwykle kochałam. Była dla mnie wszystkim. Złamanie otwarte bez szans na operację. Pustka i ból jest nie do opisania. Po tym wydarzeniu poczułam, niesamowitą potrzebę pomocy innym kopytnym, które w odróżnieniu od mojej Lili mają szansę na ratunek i życie. I takim właśnie miejscem jest Fundacja Stajnia Azyl- Nadzieja dla koni.

Autor

Jestem magistrem dietetyki klinicznej po uczelni medycznej. Specjalizuje się w szeroko pojętych chorobach tarczycy, a moim konikiem są badania laboratoryjne do których zawsze gorąco zachęcam. 

Wiem, że w Twojej głowie może krążyć wiele pytań, dotyczących tego jak kompleksowo ,,ogarnąć” swoja tarczycę. Pracuje na co dzień z pacjentami więc temat znam od podszewki.  

Zacznij od podstaw i wykonaj diagnostykę, a do tego niezbędne jest prawidłowe naszykowanie się do badań laboratoryjnych. 

Sama zmagałam się kiedyś z niedoczynnością tarczycy więc wiem co teraz czujesz. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej.

Na kogo zbieramy?

Całość uzbieranych pieniążków idzie na Fundację Stajnia Azyl- Nadzieja dla Koni, która zajmuje się ratowaniem tych, które z powodu swoich wad zostały skazane na śmierć. Jest to sprawdzone przeze mnie i moich znajomych miejsce, które gwarantuje, że nie dorabia się na krzywdzie zwierząt i nigdy nie odmawia pomocy koniom w potrzebie. Jako były właściciel konia, doskonale wiem jak ogromne są koszty leczenia tych zwierzaków.

Więcej o fundacji:

Jakie tematy poruszymy na webinarze:

Opowiem Ci o podstawach diety przy niedoczynności tarczycy i Hashimoto, nadczynności tarczycy i chorobie Gravesa- Basedowa oraz co robić jak chodzi o dietę po usunięciu tarczycy.

Co z glutenem, laktozą i nabiałem- kiedy tak a kiedy nie?

Jak sprawdzić czy masz wskazania do eliminacji wyżej wymienionych produktów?

Co z warzywami psiankowatymi i wolotwórczymi- można czy nie można?

Soja jako główna kontrowersja 21 wieku.

Na co i na jakie składniki w diecie szczególnie warto zwrócić uwagę?

Jak komponować posiłki?

Sesja Q&A

I wiele innych ciekawych smaczków- gwarantuje, że będzie jak zawsze na maxa merytorycznie.

Opinie o moich webinarach:

Sprawdź co o moim podejściu, konsultacjach ze mną i współpracy mówią inni:

Jak wziąć udział w webinarze i ile to kosztuje?

Webinar jak wspomniałam jest charytatywny więc 100% wpłat idzie na skarbonkę fundacji- Stajnia Azyl- Nadzieja dla koni (KRS 0001030128). Dostęp do nagrania webinaru otrzymasz na zawsze!

Minimalna kwota uczestnictwa- 29 zł.

Jak zapisać się na webinar krok po kroku:

1.

By wziąć udział w webinarze, wpłać na zrzutkę lub konto fundacji wybraną przez siebie kwotę. Minimalna kwota wpłaty wynosi 29 zł. Oczywiście jeśli masz możliwość i chęci możesz wpłacić więcej. Nikt nikogo nie ocenia 😊! Jeśli chcesz pomóc i wziąć udział w webinarze ale Twoja sytuacja nie pozwala na wpłatę 29 zł- możesz wpłacić mniej. Pokryję za Ciebie różnicę, której będzie brakować.

Link do zrzutki i wpłat na fundację (BLIK i szybkie przelewy): https://zrzutka.pl/rpf8km 

Jeśli wolisz możesz wykonać zwykły przelew:

Numer konta fundacji:

86102052970000110202809044

W tytule przelewu wpisz: ,,Darowizna zbiórka od Sprawa dla dietetyka”.

By wziąć udział w webinarze, wpłać na zrzutkę lub konto fundacji wybraną przez siebie kwotę. Minimalna kwota wpłaty wynosi 29 zł. Oczywiście jeśli masz możliwość i chęci możesz wpłacić więcej. Nikt nikogo nie ocenia 😊! Jeśli chcesz pomóc i wziąć udział w webinarze ale Twoja sytuacja nie pozwala na wpłatę 29 zł- możesz wpłacić mniej. Pokryję za Ciebie różnicę, której będzie brakować.

Link do zrzutki i wpłat na fundację (BLIK i szybkie przelewy): https://zrzutka.pl/rpf8km 

Jeśli wolisz możesz wykonać zwykły przelew:

 

Numer konta fundacji:

86102052970000110202809044

W tytule przelewu wpisz: ,,Darowizna zbiórka od Sprawa dla dietetyka”.

2.

Wyślij mi w wiadomości prywatnej na Instagramie lub facebooku (sprawadladietetyka) screena lub potwierdzenie dokonania wpłaty na fundację. Możesz również wysłać do mnie maila: aleksandra.sprawadladietetyka@gmail.com

Wyślij mi w wiadomości prywatnej na Instagramie lub facebooku (sprawadladietetyka) screena lub potwierdzenie dokonania wpłaty na zrzutkę lub konto fundacji. Możesz również wysłać do mnie maila: aleksandra.sprawadladietetyka@gmail.com

3.

W ciągu 24 godzin otrzymasz ode mnie wiadomość lub maila z linkiem pod którym odbędzie się webinar na żywo (22.12.2023 godzina 18.00) oraz informację gdzie i kiedy będzie dostępne dożywotnio nagranie webinaru.

To tyle- jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy pisz śmiało 😊! Głęboko wierzę, że wspólnie damy  radę uzbierać fajną kwotę dla fundacji a mój webinar będzie dla Was pomocny i na maxa merytoryczny. 
Z góry dziękuję z całego serduszka każdemu kto weźmie udział w webinarze i zaangażuje się w tę niezwykle ważną dla mnie akcje. Dobro wraca pamiętajcie!

wykonanie: Sky Site Business

Po załadowaniu zrestartuj stronę i zobaczysz avatar :)