Kompleksowa współpraca

Kompleksowa współpraca

Jest to najbardziej optymalne i dające najlepsze rezultaty rozwiązanie. Kompleksowa współpraca jest adresowana do osób, które chcą mieć stały kontakt z dietetykiem, pragną wyciągnąć jak najwięcej i stawiają na najlepsze rezultaty.

Podczas współpracy dietetycznej przez cały miesiąc jesteś objęty  opieką dietetyka. Stale jesteśmy w kontakcie mailowym lub telefonicznym oraz na bieżąco monitorujemy Twoje postępy, poprzez cotygodniowe raporty. Dzięki nim co tydzień wprowadzamy zmiany w Twojej diecie, rozwiązujemy trudności tak by w sposób jak najlepszy dla Ciebie osiągnąć zamierzone cele. Będzie to świetna opcja dla osób, które chcą odszukać swój optymalny styl odżywiania. 

Współpraca obejmuje:

a. Wypełnienie przez pacjenta wywiadu zdrowotno- żywieniowego.

b. Jadłospis 7 dniowy/puzzel-dieta/plan żywieniowy/szczegółowe zalecenia żywieniowe. Rodzaj współpracy ustalany jest indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb. Czas oczekiwania na pierwszy jadłospis lub inną formę współpracy wynosi 7 dni roboczych, od momentu odesłania przez pacjenta wywiadu zdrowotno- żywieniowego.

c
. Analizę wywiadu zdrowotno- żywieniowego oraz raportów przez dietetyka. 

d
. Co tygodniowe wprowadzanie modyfikacji w diecie, na podstawie wypełnionego raportu. Czas oczekiwania na zmiany wynosi 24 godziny. 

e
. Pełne wsparcie i stały kontakt z dietetykiem.

Cena kompleksowej współpracy ustalana jest zawsze indywidualnie w zależności od wybranej opcji dietetycznej: jadłospis 7 dniowy/puzzel-dieta/plan żywieniowy/szczegółowe zalecenia żywieniowe, oraz od Twoich potrzeb i oczekiwań.

*W wersji podstawowej (4 tygodnie współpracy + jadłospis 7 dniowy), cena wynosi 350 zł. 

Przewiń do góry