O MNIE

Nazywam się Aleksandra Miszkiewicz i jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Tytuł ten uzyskałam kończąc dietetykę na Uniwersytecie Medycznym imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Aktualnie prowadzę indywidualne konsultacje dietetyczne online i wizyty z analizą składu ciała  w domu u pacjenta. 

W swojej pracy stawiam na holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta i jego problemu. Każdy z nas jest inny, stąd istotne jest dobranie odpowiedniej metody współpracy do danej osoby oraz całościowe spojrzenie na nasze zdrowie i nasz organizm. 

Pragnę pokazać Ci, w jaki sposób dobrać odpowiedni styl żywienia w którym poczujesz się dużo lepiej, bez spędzania ogromu czasu w kuchni. Bo przecież zdrowe odżywianie może być szybkie, proste i przyjemne. 

Dietetyka to moja największa pasja, którą dzielę się na co dzień z pacjentami. 

Specjalizuję się w dietach roślinnych (wegańskich, wegetariańskich, dietoterapii trądziku, otyłości oraz chorób dietozależnych takich jak: dna moczanowa, insulinooporność czy  Hashimoto. Współpracuję z dziećmi i kobietami w ciąży. 

Na co dzień prowadzę również swoje social media: facebooka i instagrama o nazwie: sprawadladietetyka.
Jeśli chcesz zmienić swoje nawyki, zredukować nadmierną masę ciała lub też wspomóc odpowiednią dietoterapią leczenie swojej choroby- zapraszam do kontaktu.

 Zadbam o to by wypracowane nawyki żywieniowe, zostały z Tobą na zawsze.

Przewiń na górę